Sineklik

Pimapen bakımı, cam tamiri yaptırmayı geciktirdiğinizde kış aylarında evinizin yeteri kadar ısınmadığına şahit olursunuz. PVC pencereden soğuk giriyor diyorsanız pvc pencere kapı fitil değişim zamanı gelmiş ya da pencerenizin ayarı bozulmuş demektir. İşinde uzman olan ekibimiz zarar gören pimapenlerinizin tamirini en iyi şekilde gerçekleştirir. PVC pencere camı nasıl sökülür araştırıyorsanız bu işi yapacak deneyimli kişilere ihtiyacınız olduğu ortadadır. PVC doğramaları zamanla yıpranır ve ilk günlerdeki performansını göstermeyecek hale gelir.
Bunun sebeplerinden birisi de plastik doğramanın esnek malzeme olmasından kaynaklanır. Gün geçtikçe bakımı yapılmayan kapı ve pencereler performansını kaybeder. PVC pencere takozlama işlemini yaparak müşterilerinin her tür PVC pimapen kapı ve pencere sistemlerini tamirini yapan elemanlarımız uygun fiyatlarla ustalığını konuşturur. Pimapen Tamiri, pencere tamir konusunda uzman olan personellerimizle tamir bakım, alüminyum doğrama sistemleri montaj için bizi arayabilirsiniz.

Uzun ömürlü olan pimapen pencere sistemleri, boya gerektirmediği içinde tercih edilir. Doğru seçim yapılarak kullanılan PVC pencereler uzun yıllar servise ihtiyaç duymadan kullanılabilecek kadar sağlamdır. Pimapen arızaları, pimapen montajının gerektiği gibi yapılmadığı zaman veya kullanıcı hatası nedeniyle yaşanır. Pimapen tamiri için yardıma ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olan güvenilir profesyonel mobil pimapen tamir servisi ustalarımız kısa sürede yardımınıza koşacaktır.

Pimapen tamiri nasıl yapılır?

Hayatımızın yaşam alanlarında ev, işyeri, okul vb. yapılardaki PVC pimapen kapı ve pencere sistemleri bazı arızalar yapar. Bu arıza sonucunda pimapen sistemlerimize onarım için profesyonel pimapen tamircisi ararız. Tamirat işlerinizde pimapendunyasi.com sizlere en iyi hizmeti vererek pimapen tamiri işleminde kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu doğrultuda cam değişimi, çift açılım sistemi, kilit değişimi, kapı ve pencere kolu, pencere ayarı gibi tamir bakım ve değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Çift Açılır Pencere Tamiri

PVC pencere sistemleri çift açılımlı ise aynı zamanda yan kısma açılan sistem olarak kullanılıyorsa mekanizma ayarlarının bozulmasından kaynaklanan yaşam alanlarından içeriye soğuk girebilir. Mekanizmaların ayarını yapabilmek içinde bu işten anlamak ve çift açılım sistemler hakkında bilgili olmak gerekir. Birden fazla noktada yer alan ayar yerinde zaman içerisinde bu ayarlar bozulabilir. Alt köşede, menteşenin üzerinde ve hemen kapağın alt kısmında yer alan vida sisteminden vida sıkılarak pencerenin aşağı yukarı hareketi sağlanabilir. Pencere kanat değişimi tamiri cam onarımı gibi durumlarda işinin ehli ustalar hizmet vermek için hazır bulunmaktadır.

pimapen-tamiri

Neler Yapıyoruz?

Pencere Kapı Bakım Ve Onarımı

Tek Açılımlı ve Sabit Kanatlı Pencere Bakım Ve Onarımı

Komple Pencere Yenilenmesi

Buğulu, Kırılmış Çift Camların Değişimi

Eski Pencerelerinizin Yeni A Enerji Sınıfı Pencere ile Değişimi

Kış Bahçesi Bakım Ve Onarımı

Çift Açılımlı Pencere Bakım Ve Onarımı

Hava Ve Su Sızdırmazlık Conta Değişimi

Menteşe, Kilit, Aksesuar ve Kol Değişimi

Hava Geçirgenliği (Kaçağı) Onarımı

Sürgülü Teras/Veranda Kapıları, Fransız Kapıları Bakım Ve Onarımı

Yalıtım Camı (Isı Cam) Değişimi